EVA - mini (3)
EVA - mini (3)

Haft Komputerowy

Wykonujemy hafty nawet najbardziej skomplikowanych wzorów. Dla naszych Klientów haftujemy na ubraniach, m.in. na polarach, kurtkach, bluzach, podkoszulkach i czapkach. Haftujemy również na półwyrobach, wykrojach i na metrażu. Dostarczamy haftowane etui, breloki, zakładki i inne produkty, zgodnie z projektem naszych Klientów. Sprostamy każdemu zleceniu. Dla jednego z naszych stałych Klientów - producenta pantofli - regularnie haftujemy cholewki.

Oferujemy usługę projektowania haftu komputerowego. Korzystamy z najnowszego oprogramowania, co gwarantuje najwyższą precyzję i powtarzalność wzorów. Pomagamy dobrać odpowiednią technikę haftu, a także materiał i rodzaj produktu.

Haft Maszynowy

Twój projekt wykonamy na automatach hafciarskich japońskiej firmy Tajima - lidera w branży hafciarskiej. To właśnie dzięki tym maszynom (i wieloletniemu doświadczeniu, nasza firma działa na rynku od 2006 roku) możemy zaoferować najwyższej klasy haft, na niemal każdym materiale. Gwarantujemy precyzję wykonania i powtarzalność wzoru. Wykonujemy zarówno haft płaski, jak i haft 3D.

Współpracujemy z agencjami, jak również z klientami indywidualnymi. Realizujemy zamówienia na potrzeby komercyjne, jak też np. haft sakralny. Naszą specjalnością są hafty na zamówienie wykonywane w dużych nakładach. Nie boimy się zamówień liczonych w tysiącach sztuk. Nowoczesny sprzęt pozwala nam realizować zleconą pracę niezwykle szybko i zawsze bezbłędnie.

Torebka filcowa eva
Torebka filcowa eva
Torebka ekoskóra - 1 960x731 — 1
Torebka ekoskóra - 1 960x731 — 1

Haft Reklamowy

Realizujemy zlecenia haftu na potrzeby reklamowe. Projektujemy indywidualne wzory według wytycznych Klienta, bądź haftujemy wzór dostarczony przy składaniu zamówienia. Przed rozpoczęciem pracy zawsze sprawdzamy poprawność projektu i jakość haftu.

Zapewniamy szybką realizację, najwyższą jakość wykonania i - co niezwykle istotne w branży reklamowej - precyzyjne odwzorowanie projektu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, jak również bezpośrednio z Klientem. Oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę od przygotowania projektu, przez wybór materiałów i nośnika, aż po wykonanie haftu i dostawę gotowego produktu.

Jesteśmy niezawodni w realizacji dużych zamówień. Jeśli potrzebujesz tysięcy produktów w krótkim czasie - z pewnością damy radę. Nie trać więc czasu i zadzwoń już teraz.

Nasze Realizacje

Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane wzory. Haftujemy na ubraniach, akcesoriach i gadżetach.
Działamy na rynku od 2006 roku. Poniżej znajdziesz kilka wybranych realizacji z naszego portfolio.

Kontakt

Skorzystaj z poniższych danych, by odebrać bezpłatną wycenę, złożyć zamówienie, bądź zadać nam pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji Pon.-Sb w godz. 7:00-20:00, a także w Niedziele w godz. 10:00-13:00

Haft Usługowy
ul. Podhalańska 14, 34-700 Rabka-Zdrój

2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone